GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tallrikar 5384027
nr 538 4027
Tallrikar
Lenght: ()
Ett par, 17/1800-tal, diameter: 23cm [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 450
Monday August 25 2008
at 17:14:55
350 kr
350 kr
400 kr